ТІОТРИАЗОЛІН

діюча речовина: thiotriazolin;

1 мл розчину містить тіотриазоліну у перерахуванні на 100 % речовину 10 мг; 1 мл розчину містить 20 крапель;

допоміжні речовини: натрію хлорид, метилцелюлоза, вода очищена.

Лікарська форма. Краплі очні.

Основні фізико-хімічні властивості: злегка опалесцентна, безбарвна або зі злегка жовтуватим  відтінком рідина.

Фармакотерапевтична група. Офтальмологічні засоби. Код АТХ S01X A.

Фармакологічний ефект тіотриазоліну зумовлений активацією антиоксидантної системи ферментів і гальмуванням процесів перекисного окиснення ліпідів в ішемізованих ділянках тканин ока, зменшенням тяжкості нервово-трофічних порушень, збільшенням інтенсивності і швидкості репаративних процесів, зниженням запальної реакції тканин, поліпшенням кровотоку у мікроциркуляторному руслі ока. Препарат сприяє ранньому відновленню чутливості рогівки, утворенню більш ніжного помутніння, значному зниженню кількості різних ускладнень, зменшує прояви зорової астенопії, поліпшує функціональні показники акомодаційного м’яза і центральних відділів сітківки, що поліпшує функціональну здатність очей.

Не досліджена.

Травми та опікові ушкодження очного яблука, запальні дистрофічні захворювання рогівки, вірусні кон’юнктивіти. Для профілактики запалень очей, зменшення прояву зорової астенопії в осіб, які працюють із персональними комп’ютерами.

Підвищена чутливість до препарату.

Невідома.

Немає.

Немає протипоказань.

Не впливає.

Препарат призначають із перших днів захворювання у вигляді інстиляції по 2 краплі 3–4 рази на добу у конюнктивальний мішок ураженого ока.

При тяжких ураженнях інстиляції рекомендується поєднувати з підкон’юнктивальними або парабульбарними ін’єкціями 0,5 мл 1 % розчину 1 раз на добу протягом 7–12 днів. Інстиляції Тіотриазоліну здійснюють протягом 14–15 днів. У разі необхідності курс лікування можна продовжити до 30 днів.

Особам, які працюють за персональними комп’ютерами, препарат призначають у вигляді інстиляцій по 2 краплі безпосередньо перед початком роботи, а потім – через кожні 2 години. Тривалість застосування лікар визначає індивідуально.

У зв’язку з тим, що після розкриття флакона препарат зберігається при температурі 4–8 °С, його необхідно перед застосуванням нагріти до кімнатної температури.

Досвіду застосування дітям немає, тому не рекомендується призначати препарат цій віковій категорії пацієнтів.

При дотриманні рекомендованих доз передозування неможливе.

Зазвичай препарат добре переноситься, можливі реакції у місці введення. При підвищеній індивідуальній чутливості можливі алергічні реакції, у тому числі свербіж, гіперемія. Повідомлялося про випадки нежитю.

Термін придатності.

4 роки. Термін зберігання розчину після розкриття флакона протягом 5 діб при температурі від               4 °C до 8 °C.

Зберігати при температурі не вище 25 °C в оригінальній упаковці.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Несумісність. Невідома.

Упаковка. По 5 мл у флаконі, по 1 флакону з кришкою-крапельницею у пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Дослідний завод «ГНЦЛС».

Товариство з обмеженою відповідальністю «ФАРМЕКС ГРУП».

Україна, 61057, Харківська обл., місто Харків, вулиця Воробйова, будинок 8.

(Товариство з обмеженою відповідальністю «Дослідний завод «ГНЦЛС»)

Україна, 08301, Київська обл., м. Бориспіль, вул. Шевченка, буд. 100.

(Товариство з обмеженою відповідальністю «ФАРМЕКС ГРУП»)