вода для ін’єкцій

(water for injections)

діюча речовина: вода для ін’єкцій;

1 контейнер однодозовий містить: води для ін’єкцій 2 мл або 5 мл, або 10 мл, або 20 мл;

1 пляшка містить: води для ін’єкцій 100 мл або 200 мл, або 400 мл;

1 контейнер містить: води для ін’єкцій 100 мл або 200 мл, або 250 мл, або 400 мл, або    500 мл, або 1000 мл, або 2000 мл, або 3000 мл, або 5000 мл.

Лікарська форма. Розчинник для парентерального застосування.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина без запаху та смаку.

Фармакотерапевтична група. Розчинники та засоби розведення. Код АТХ V07A В.

Вода для ін’єкцій апірогенна, хімічно не активна, не має фармакологічної дії.

Вода для інєкцій є лише транспортним засобом для введення інших лікарських засобів, фармакокінетика буде залежати від їх фармакологічних властивостей.

Воду для ін’єкцій застосовувати для приготування стерильних розчинів лікарських і діагностичних засобів, призначених для підшкірного, внутрішньом’язового, внутрішньовенного або ректального введення.

Воду для ін’єкцій як розчинник лікарських або діагностичних засобів не застосовувати, якщо в інструкції для медичного застосування препарату зазначений інший розчинник. Не застосовувати препарат для промивання очей при офтальмологічних операціях.

Взаємодiя з iншими лiкарськими засобами та інші види взаємодій.

Препарат сумісний з більшістю лікарських засобів, оскільки не проявляє фармакологічної або хімічної взаємодії, тому його можна застосовувати для розчинення різних лікарських засобів.

Воду для ін’єкцій не можна вводити безпосередньо внутрішньосудинно через низький осмотичний тиск у зв’язку з ризиком виникнення гемолізу!

Можна застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Не впливає.

Приготування розчинів лікарських або діагностичних засобів з використанням води для ін’єкцій здійснюється у стерильних умовах (відкриття ампул, наповнення водою шприца та ємностей з лікарськими засобами). Кількість води для ін’єкцій з метою приготування лікарського засобу визначається  інструкцією для медичного застосування останнього. Добова доза і швидкість введення мають відповідати інструкціям з дозування доданих лікарських засобів.

Можна застосовувати у педіатричній практиці.

Не описане.

Побiчні реак.

Не описані.

Термiн придатності.

2 роки.

Умови зберiгання.

Зберігати у недоступному для дітей мiсцi при температурі не вище 25 °С.

По 100 мл або 200 мл, або 400 мл у пляшках. По 100 мл або 200 мл, або 250 мл, або         400 мл, або 500 мл, або 1000 мл, або 2000 мл, або 3000 мл, або 5000 мл у контейнерах.     По 2 мл або 5 мл у контейнерах однодозових № 10 у пачці. По 10 мл або 20 мл у контейнерах однодозових № 5 у пачці.

Виробник. ТОВ «Юрія-Фарм».

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Україна, 18030, Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Кобзарська, 108. Тел.: (044) 281-01-01.