ДЕРЕВІЮ ТРАВА

(MILLEFOLII HERBA)

діюча речовина:  деревію трава (Millefolii herba);

1 пачка містить деревію трави (Millefolii herba) 50 г; 1 фільтр-пакет містить деревію трави (Millefolii herba) 1,5 г.

Лікарська форма. Трава.

Основні фізико-хімічні властивості: шматочки кошиків, окремих квіток, листків, стебел різноманітної форми; колір сірувато-зелений з білувато-жовтуватими вкрапленнями.

Фармакотерапевтична група. Гемостатичні засоби рослинного походження.

Код АТХ В02В Х.

Біологічно активні речовини трави посилюють згортання крові, чинять протизапальну, бактерицидну, антиалергічну дію, виявляють спазмолітичний ефект щодо гладких м’язів кишечнику, сечовивідних і жовчовивідних шляхів.

Легеневі, кишкові, гемороїдальні, носові, маткові (при запальних процесах, фіброміомах) кровотечі, гіпоацидний гастрит, виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, виразкові спастичні коліти, метеоризм, захворювання печінки та жовчовивідних шляхів (гепатити, холецистит, ангіохоліти), захворювання нирок та сечового міхура (цистити, уретрити, гломерунефрити, пієлонефрити) — у складі комплексної терапії.

Підвищене згортання крові, схильність до тромбоутворення. Гіперчутливість до біологічно активних речовин препарату або до інших рослин родини айстрових (складноцвіті).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Невідома.

Протипоказано (підвищує тонус матки).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не встановлена.

1,5 столової ложки трави помістити в емальований посуд, залити 200 мл гарячої води, закрити кришкою і настоювати на киплячій водяній бані 15 хвилин. Охолоджувати при кімнатній температурі 45 хвилин, процідити, залишок віджати до процідженого настою. Об’єм настою довести кип’яченою водою до 200 мл.

Приймати у теплому вигляді 2—3 рази на добу за 30 хвилин до їди: дорослим та дітям віком від 14 років – по 1/3—1/2 склянки, дітям віком 12—14 років – по 1/4 склянки.

2 фільтр-пакети помістити у скляний або емальований посуд, залити 100 мл окропу, закрити і настоювати 15—20 хвилин. Приймати у теплому вигляді 2—3 рази на добу за                 30 хвилин до їди: дорослим та дітям віком від 14 років – по 100 мл, дітям віком 12—14 років – по 50 мл. Перед застосуванням настій збовтати.

Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально.

Препарат застосовувати дітям віком від 12 років за призначенням лікаря.

Можливі алергічні реакції (у т. ч. гіперемія, висипання), запаморочення, нудота.

Алергічні реакції (у т. ч. гіперемія, висипання, свербіж та набряк шкіри). При появі побічних реакцій слід припинити прийом препарату та звернутися до лікаря.

Термін придатності. 3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С  у недоступному для дітей місці. Приготовлений настій зберігати у прохолодному місці не більше 2 діб.

По 50 г у пачках із внутрішнім пакетом; по 1,5 г у фільтр-пакетах в упаковці № 20.

Виробник. ПрАТ Фармацевтична фабрика «Віола».

69050, Україна, м. Запоріжжя, вул. Складська, 4.

Заявник. ПрАТ Фармацевтична фабрика «Віола».

Місцезнаходження заявника.

69063, Україна, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75.